לחצ/י להגדלת התמונה
#
תמונות נוספות
  • כולנו נולדים חופשיים
מחיר מוצר:
₪60.00
₪68.00
מספר קטלוגי:
FAMBOOKS12
סטטוס:
במלאי
#

 

 

הצהרת זכויות האדם בתמונות

מאנגלית: תמי הראל

הספר יצא לאור לכבוד 60 שנה לחתימה על הצהרת זכויות האדם הבינלאומית.

טקסט ההצהרה מפוזר בין דפיו המפוארים של הספר האלבומי והמקסים.

האיורים הם של מיטב המאיירים בעלי כשורים ויכולת הבעה שונים זה מזה בסגנון ובתרבות. הערך הויזואלי של הספר עולה על תכניו מאחר וילדם קטנים לא יוכלו לקרוא בו לבדם אלא יזדקקו לסיוע מבוגר, אולם לדפדף ולעלעל יוכלו וגם יהנו. סגנונות העיצוב המרובים החל מקומיקס, קריקטורה, רישום בשחור לבן ועוד הופכים את המגע עם הספר להנאה צרופה ומכופלת. באשר לטקסט, המתווך המבוגר מתבקש להצטרף למסע הדילוגים בין הדפים.

הספר יצא בו זמנית ברחבי העולם. כולל הקדמה מיוחדת למהדורה העברית של יוסי שריד. ובסופו מופעים סעיפי ההצהרה בנוסחם המקורי עבור הקוראים המבוגרים.

התמלוגים של הספר הם תרומה לאמנסטי אינטרנשיונל.- יוסי שריד, מתוך ההקדמה לספר:

כולנו נולדים חופשיים ולכולנו הזכות לצדק, לביטחון ולשוויון. הצהרת זכויות האדם שנוסחה בעשרה בדצמבר 1948 נועדה להגן על הזכויות החשובות האלה ועל עוד רבות אחרות שכל בני האדם זכאים להן. שלושים סעיפי ההצהרה נוסחו בספר החגיגי הזה במיוחד עבור הילדים, והם מלוים בשלושים איורים של מיטב המאיירים בעולם.
אם אתם הילדים תכירו את הכללים החשובים של ההצהרה, תדעו לשמור עליהם כשתגדלו ותוכלו להפוך את העולם למקום טוב יותר. כי השמירה על זכויותיהם של בני האדם היא לא רק בידיהן של מדינות וממשלות. היא בידי כל אחד ואחד מאיתנו, כי כל בני האדם ערבים זה לזה.

"חשוב במיוחד שילדים ובני נוער יכירו את ההכרזה הזאת. למבוגרים יש יותר עבר, ואילו לצעירים יש יותר עתיד, והעתיד שיך לכם, ילדים. ויש לי סוד לגלות לכם: יותר משמבוגרים משפיעים על ילדים, ילדים משפיעים על מבוגרים, ובעיקר על הוריהם. לא מספרים לכם את הסוד הזה, לבל תנצלו את כוח ההשפעה שלכם יתר על המידה. ואני אומר לכם - אדרבא, נצלו אותו. ילדים בכל העולם... מחכים לעזרתכם."

 

מאפיינים ותכונות

מאיירים שוניםאיורים
26מספר עמודים
68מחיר קטלוגי
60מחיר מבצע המדף הורוד
קשהסוג כריכה
5 ומעלהמיועד לגילאים
גולשים שצפו במוצר זה צפו גם במוצרים הבאים
החשבון שלי
סל הקניות שלך ריק

קטגוריות

#

#